Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німці підтримують збільшення допомоги Україні

0
1 місяць ago
Німці підтримують збільшення допомоги УкраїніНімці підтримують збільшення допомоги Україні

Німці підтримують збільшення

допомоги Україні

Результат опитування: Зросла частка німців, які підтримують збільшення Україні допомоги. Чому німці все таки підтримують збільшення допомоги Україні? Результати недавнього опитування показали, що зросла кількість німців, які висловлюють підтримку ідеї збільшення допомоги Україні. За даними ZDF-Politbarometer, опублікованими 12 квітня, з лютого збільшилась частка громадян Німеччини, які вважають, що Захід має збільшити військову підтримку Україні.

Німці підтримують збільшення допомоги Україні
Німці підтримують збільшення допомоги Україні

У лютому 2024 року лише 33% опитаних німців підтримували ідею збільшення військової допомоги Україні, а тепер ця частка зросла до 42%. Тим, хто вважає, що допомога має залишитися на нинішньому рівні, становить 31% (у лютому – 33%), та лише 22% (у лютому – 28%) вважають, що вона має знизитись.

Однак помітно зросла кількість тих, хто висловлює сумніви у здатності України перемогти на полі бою. Згідно з опитуванням ZDF, 82% опитаних відчувають сумніви у цьому, що є більшим показником, ніж у серпні 2023 року, коли цей показник складав 70%. Лише 8% вірять у воєнну перемогу України, що становить зниження порівняно з 21% у серпні 2023 року.

Опитування також виявило, що більшість респондентів (55%) підтримує вступ України до НАТО після завершення війни, проти такого виступили 36%.

Нагадаємо, що раніше опитування, проведене у лютому в рамках Мюнхенської безпекової конференції, показало, що більшість німців розуміють наслідки перемоги Росії у війні проти України, але готовність надавати підтримку Києву знижується. Також більшість німців не очікує припинення війни РФ проти України у 2024 році.

Джерело даних: eurointegration.com.ua

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *