Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина надасть Україні додаткову систему IRIS-T

0
1 місяць ago
Німеччина надасть Україні додаткову систему IRIS-T3Німеччина надасть Україні додаткову систему IRIS-T3

Німеччина надасть Україні додаткову систему IRIS-T

Німеччина надасть Україні додаткову систему IRIS-T
Німеччина надасть Україні додаткову систему IRIS-T

Україна домовляється з Німеччиною про додаткову систему IRIS-T. Україна активно веде переговори з Німеччиною з метою отримання додаткових систем протиповітряної оборони, зокрема, системи IRIS-T. Вже відома система Patriot буде передана найближчим часом, про яку стало відомо в суботу.

Президент Зеленський підкреслив успіх міжнародної роботи, вказавши, що відбулося досягнення у відносинах з Німеччиною. Він наголосив на тому, що Німеччина згодилася надати Україні додатковий комплекс Patriot, і надалі працюємо над отриманням системи IRIS-T, яка є так само потужною. Також проводяться переговори щодо постачання ракет для наших наявних систем протиповітряної оборони. Зеленський підкреслив важливість лідерства Німеччини в цьому питанні і відзначив, що завдяки такому лідерству Україна отримує можливість зберегти тисячі життів та забезпечити більший захист від російських загроз.

IRIS-T
IRIS-T

Президент також зазначив, що Україна буде продовжувати співпрацю з усіма партнерами, які можуть надати допомогу, та наголосив на бажанні розширити спільне виробництво зброї на власній території. За його словами, кожен тиждень приносить нові контракти щодо спільних виробництв зброї, що свідчить про високий потенціал України у цій сфері. Президент зазначив, що з партнерами обговорюються спільні кроки для фінансування цієї роботи.

Ці переговори і заходи передують оголошенню Німеччини у суботу про термінове передання Україні одного зенітно-ракетного комплексу Patriot. Зеленський повідомив, що провів результативну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом і що Україна отримає також ракети до наявних систем протиповітряної оборони.

Повідомляє інформаційне джерело: pravda.com.ua

 

Наша читацька рекомендація:

Україна отримає ракети до систем ППО

Яка мінімальна зарплата в Німеччині?

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *