Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Очікується нова хвиля біженців до Польщі

0
1 місяць ago
Очікується нова хвиля біженців до Польщі

Через знищення Трипільської ТЕС на Київщині багато населених пунктів залишилося без енергопостачання. Саме тому в уряді є припущення, що очікується нова хвиля біженців до Польщі.

Глава Міністерства закордонних справ Польщі, Радослав Сікорський, висловив критику Конгресу США за зволікання з наданням допомоги Україні. Він підкреслив, що Україні вже не вистачає ракет для протиповітряної оборони. Тому очікується нова хвиля біженців до Польщі Ці слова були висловлені міністром у програмі CNN 12 квітня, коли Російська Федерація провела масову атаку на Україну, зокрема знищивши повністю Трипільську теплову електростанцію.

Сікорський відзначив, що тОчікується нова хвиля біженців до Польщіакі атаки на цивільну інфраструктуру є воєнними злочинами. Він підкреслив, що Україна вже тривалий час просить про розблокування допомоги від США і тепер ми бачимо, як ця відсутність впливає. Українські теплові електростанції зруйновані одна за одною. Скоро українські міста можуть залишитися без світла. «Я очікую, що це може призвести до великої хвилі біженців», – зауважив польський міністр.

Він також нагадав про візит президента США Джо Байдена у Київ перед першою річницею повномасштабного вторгнення, де він запевнив у підтримці. Однак, як зауважив Сікорський, законопроєкт про додаткове фінансування допомоги для України очікує рішення Конгресу практично з серпня 2023 року.

“Закликаю знову спікера Джонсона: дайте демократії ухвалити рішення… Питання потрібно винести на голосування, щоб кошти та необхідна зброя могли постачатися Україні. Якщо цього не буде, Росія продовжить завдачу нових руйнувань, а довіра до США буде під питанням”, – висловився голова польського МЗС.

ЗМІ та політики закликають зменшити підтримку українців: https://uineu.org/2024/04/08/zmi-ta-polityky-zaklykayut-zmenshyty-pidtrymku-ukrayincziv/

Підтримка українців попри протести фермерів: https://uineu.org/2024/04/03/polyaky-dopomagayut-ukrayinczyam-popry-protesty-fermeriv/

Україна передає надлишки електроенергії до Польщі: https://uineu.org/2024/04/10/ukrayina-peredaye-nadlyshky-elektroenergiyi-do-polshhi/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *