Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Поліція посилено патрулює Берлін

0
1 місяць ago
Поліція посилено патрулює БерлінПоліція посилено патрулює Берлін

Поліція посилено патрулює Берлін

Поліція Берліна підвищила присутність на вулицях, готуючись до можливих пропалестинських акцій протесту. Поліція у Берліні підвищила свою присутність на вулицях, готуючись до можливих протестів, які можуть відбутися на підтримку Палестини. Правоохоронні органи в місті очікують, що у суботу можуть виникнути непередбачені пропалестинські акції.

Поліція посилено патрулює Берлін
Поліція посилено патрулює Берлін

У п’ятницю поліція була змушена зупинити Палестинський конгрес, що мав тривати три дні, через онлайн-виступ палестинського письменника, на якого було наложено “публічну заборону на діяльність” через радикальні висловлювання щодо Ізраїлю та євреїв. Поліція пояснила це тим, що на події можуть бути висловлені антисемітські пропозиції.

Міністерка внутрішніх справ Ненсі Фезер підтримала рішення про припинення заходу, наголошуючи на його необхідності та важливості. Заявивши, що не буде терпіти ісламістську пропаганду та мову ненависті щодо євреїв.

Після цього організатори запланували на суботу пропалестинську акцію протесту на 1500 учасників. “Ми будемо реагувати на ситуацію і висаджувати додаткових поліцейських на вулиці в залежності від обставин”, – зазначила речниця поліції.

У зв’язку з проведенням конгресу спочатку планувалося, що на вулицях буде чергувати приблизно 900 правоохоронців.

Конгрес викликав критику з боку різних німецьких партій ще до його початку через формулювання в анонсі події. Мер Берліна Кай Вегнер заявив, що проведення такого заходу в Берліні є неприпустимим, а місто виступає проти “антисемітизму, ненависті і підбурювання проти євреїв”.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *