Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польща може надати Україні зенітні ракети

0
1 місяць ago
Польща може надати Україні зенітні ракети

Польща може надати Україні зенітні ракети – подробиці зустрічі лідерів держав.

Під час зустрічі у Вільнюсі 13-14 квітня з президентом України Володимиром Зеленським президент Анджей Дуда сказав, що Польща може надати Україні радянські зенітні ракети для підтримки протиповітряної оборони.

Ця дискусія відбулася у зв’язку з підготовкою до Глобального саміту миру у Швейцарії. Там обговорювалися питання безпеки та співпраці між країнами. Президент Дуда підкреслив важливість захисту України від ракетних загроз та порушень з боку Росії.

Зеленський висловив подяку Польщі за підтримку та оборонну допомогу, особливо враховуючи складну ситуацію у Харкові. Також відзначив необхідність посиленої підтримки партнерів, зокрема в сфері протиповітряної оборони. Обидва лідери обговорили можливість передачі радянських ракет для підвищення обороноздатності України. Також висловили готовність продовжувати діалог з метою зміцнення безпеки в регіоні.

Ще у 2023 році Польща готова була надати Україні свої винищувачі MiG-29. Президент Анджей Дуда в інтерв’ю CNN International в Абу-Дабі заявив, що Польща готова надати Україні свої винищувачі МіГ-29 у рамках міжнародної коаліції. “Решту МіГ-29, які ми маємо в Польщі і які зараз служать у наших ВПС, ми готові поставити Україні. Я впевнений, що вона буде готова одразу взяти їх у використання” – наголосив А.Дуда.

Під час розмови з CNN в Абу-Дабі Дуда зізнався, що, на його думку, українські збройні сили захочуть прагнути до стандартів НАТО, і в майбутньому використовуватимуть F-16. Він вважає, що підготовка українських пілотів є дуже необхідною.

Польща призупинила Договір про збройні сили: https://uineu.org/2024/04/02/polshha-pryzupynyla-dogovir-pro-zvychajni-zbrojni-syly/

Проблеми українців в Польщі: https://uineu.org/2024/04/08/problemy-ukrayincziv-v-polshhi/

Польща прагне посилити східний кордон: https://uineu.org/2024/04/08/polshha-pragne-posylyty-shidnyj-kordon/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *