Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Пропалестинська акція була розігнана в Берліні

0
1 місяць ago
Пропалестинська акція була розігнана в БерлініПропалестинська акція була розігнана в Берліні

Пропалестинська акція

була розігнана в Берліні

Пропалестинська акція була розігнана в Берліні
Пропалестинська акція була розігнана в Берліні

У Берліні розігнали пропалестинську акцію, яка тривала менш як дві години. У Берліні 12 квітня поліція вдень розігнала акцію Палестинського конгресу, яка відбувалася з метою протесту проти військової операції Ізраїлю в секторі Гази. Це сталося приблизно через дві години після початку акції, повідомляє німецьке агентство новин WELT .

Правоохоронці Берліна повідомили, що змушені були припинити акцію Палестинського конгресу, на яку зібралося близько 250 людей. Справа у тому, що існує офіційна заборона на проведення таких акцій.

Учасники заходу стверджують, що організатором є палестинський письменник Салман Абу Сітта. Коли він почав виступати, поліція перервала трансляцію та тимчасово вимкнула електрику, після чого припинила акцію.

Палестинський конгрес мав продовжуватися до неділі, 14 квітня, і включав у себе конференції та тематичні дискусії. Організатори в анонсі акції обвинувачували Ізраїль у “апартеїді”, “колоніалізмі” та “геноциді” в секторі Гази, а також назвали Німеччину “частково винною” у постачанні зброї Ізраїлю.

Попередньо акція викликала критику з боку різних німецьких політичних партій. Мер Берліна Кай Вегнер заявив, що проведення таких заходів у місті є неприпустимим і закликав до виступу проти “антисемітизму, ненависті та підбурювання проти євреїв”.

Після ескалації конфлікту на Близькому Сході через напади ХАМАС на Ізраїль та операцію відповіді, Єврокомісія заявила про “сплеск антисемітизму” у країнах Європи та закликала до солідарності з єврейськими громадами.

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *