Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині заарештовані підлітки планувавші теракт

0
1 місяць ago
У Німеччині заарештувані підлітки планувавші терактУ Німеччині заарештувані підлітки планувавші теракт

У Німеччині заарештовані підлітки планувавші теракт

У Німеччині заарештували підлітків, підозрюваних у плануванні ісламського теракту. У західній частині Німеччини поліція затримала трьох підлітків, яких підозрюють у намірах здійснити терористичний акт у ім’я ісламу.

У Німеччині заарештувані підлітки планувавші теракт
У Німеччині заарештовані підлітки планувавші теракт

Ці троє, дві дівчини віком 15 і 16 років та 15-річний юнак, походять з різних районів Північного Рейну-Вестфалії. Це найбільш густонаселена область Німеччини. Вони були затримані після того, як суд видав ордери на їхній арешт під час святкових вихідних на Пасху, повідомили у прокуратурі міста Дюссельдорф.

Поліція підозрює цих підлітків у тому, що вони висловили намір здійснити ісламістський теракт та розробляли плани для цього нападу. Так стверджує прокуратура. Однак деталей про ці плани не розголошено через молодий вік підозрюваних і триваюче розслідування.

Усі троє зараз знаходяться під вартою, чекаючи можливого пред’явлення звинувачень у закликах до вбивства та ненавмисному вбивству, а також у підготовці серйозних актів насильства. За інформацією від агентства DPA, яке посилається на джерела в правоохоронних органах, підлітки вели спілкування у чаті. Але конкретний план атаки щодо часу і місця ще не був розроблений.

Раніше МВС Німеччини оголосило про проведення тимчасових перевірок на всіх кордонах країни під час проведення чемпіонату Європи з футболу цього літа. Ці заходи отримали підтримку канцлера Олафа Шольца, який заявив, що це – стандартні заходи безпеки.

По інформації інтернет-видавництва: eurointegration.com.ua

 

Вас також зацікавить :

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *