Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Україна отримає ракети до систем ППО

0
1 місяць ago
Україна отримає ракети до систем ППОУкраїна отримає ракети до систем ППО

Україна отримає ракети до систем ППО

Зеленський узгодив із Шольцом питання отримання ракет до систем ППО. Після того, як Німеччина прийняла рішення про термінову передачу Україні однієї системи ПЗК Patriot, Президент Володимир Зеленський висловив подяку та закликав інших лідерів держав-партнерів України наслідувати цей приклад.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті Офісу Президента, Зеленський провів “результативну” розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом, під час якої він подякував за це рішення. Президент підкреслив, що передача додаткової системи Patriot та ракет до наявних систем протиповітряної оборони є справжнім виявом підтримки України в цей критичний для неї період. Зазначаючи “Дякую, Олафе, за твоє лідерство!”, Зеленський закликав інших лідерів приєднатися до цього ініціативного кроку.

Під час розмови Зеленський також обговорив з Шольцом поточну ситуацію в українській енергетиці. Зокрема бесіда торкнулась Харківщини та інших постраждалих регіонів, а також щодо оперативної обстановки на лінії фронту та потреб Сил оборони.

Президент висловив вдячність за підтримку чеської ініціативи з пошуку артилерійських снарядів для України. Акцент був на важливості швидкої реалізації цієї допомоги. Розмова також охопила підготовку до конференції з відбудови України, запланованої на літо в Німеччині, та організацію Глобального саміту миру у Швейцарії.

Перед цим український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив про “активні переговори” з союзниками. Мова йшла про отримання двох батарей системи ППО Patriot та однієї системи SAMP/T. Також, він закликав до негайних дій з постачання ППО Україні та наголосив на важливості цих систем для безпеки країни.

Підкресливши важливість цих ініціатив, Кулеба закликав до негайних дій з постачання ППО Україні. Він звернувся до голови МЗС Франції з аналогічним проханням. Наголос був на тому, що Україна могла б уникнути втрати Трипільської ТЕС, якби військові мали достатньо систем Patriot.

Ці заходи свідчать про серйозне зобов’язання України у зміцненні своєї обороноздатності та отриманні необхідної підтримки від міжнародних партнерів. Такі дії також відображають готовність країни до співпраці з іншими державами. Таким чином мета забезпечення миру і стабільності буде реалізована не лише на своїй території, а й у регіоні в цілому.

Джерело інформації: pravda.com.ua

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *