Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Змінити стать у документах в Німеччині стане легше

0
1 місяць ago
Змінити стать у документах в Німеччині стане легшеЗмінити стать у документах в Німеччині стане легше

Змінити стать у документах

в Німеччині стане легше

Парламент Німеччини 12 квітня ухвалив новий закон, відомий як “закон про самовизначення”, який значно спростить процедуру зміни юридичної статі у документах. Змінити стать у документах в Німеччині стане легше тепер. До цього часу цей процес вимагав окремого рішення суду. Згідно з повідомленням агентства АР, це стало можливим завдяки публікації законопроекту.

Змінити стать у документах в Німеччині стане легше
Змінити стать у документах в Німеччині стане легше

Довгий час у Німеччині діяв “закон про транссексуалів”, який вимагав від людей, які хочуть змінити стать у документах, проходження експертної оцінки та отримання рішення суду. Новий закон відміняє ці складні процедури.

Крім того, раніше законодавство вимагало розірвання шлюбу, хірургічної операції або стерилізації, але ці вимоги були скасовані найвищим судом. Тепер заяву про зміну імені та статі можна подати до адміністративних органів. Громадяни віком від 14 років можуть це зробити самостійно, а діти молодшого віку – за згодою батьків або опікунів.

Однак новий закон не змінює процедур хірургічної зміни статі. Він також дозволяє власникам спортивних залів і роздягалень самостійно вирішувати, чи можуть люди, які змінили стать, користуватись кабінками відповідної статі.

Консервативна опозиція критикує законодавство за відсутність гарантій проти зловживань і захисту молоді. “Закон про самовизначення” є однією з соціальних реформ, яку обіцяв здійснити уряд канцлера Олафа Шольца. Таке законодавство вже існує в Данії, Норвегії, Фінляндії та Іспанії.

 Повідомляє інформаційне джерело: eurointegration.com.ua

 

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *