Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Альтернатива для Німеччини попереджає депутатів

0
1 місяць ago
Альтернатива для Німеччини попереджає депутатівАльтернатива для Німеччини попереджає депутатів

Альтернатива для Німеччини попереджає депутатів

“Альтернатива для Німеччини” винесла попередження депутатам, які їздили на “вибори” Путіна. Ультраправа партія Альтернатива для Німеччини попереджає депутатів та видала предуповідня своїм депутатам, які відвідали “вибори” Путіна у березні цього року. Троє депутатів баварського парламенту – Ульріх Зінгер, Андреас Юрка та Елена Рун – відвідали Росію як “спостерігачі” на “виборах” за запрошенням російського уряду. 

Альтернатива для Німеччини попереджає депутатів
Альтернатива для Німеччини про вибори в РФ

Вони стверджують, що їхня мета полягала в оцінці організації та проведення “виборів”, на яких Путін не мав реальних конкурентів. Хоча поїздка була організована російською стороною, депутати вирішили взяти на себе витрати, щоб уникнути звинувачень в упередженості.

Офіційне керівництво “АдН” рекомендувало їм утриматися від подібних поїздок і висловило їм докори за це. Відповідно до статуту партії, члени, які порушують принципи або правила партії, можуть підлягати дисциплінарним заходам, включаючи відсторонення або навіть виключення з партії.

Євросоюз критикував “вибори” в Росії як несправжні, проведені з обмеженнями і без реальної участі опозиції, включаючи території, окуповані Росією. Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що у росіян не було реального вибору під час голосування.

Повідомляє інформаційне джерело:  eurointegration.com.ua

 

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *