Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Глава МЗС Німеччини висловився про Іран

0
1 місяць ago
Глава МЗС Німеччини висловився про ІранГлава МЗС Німеччини висловився про Іран

Глава МЗС Німеччини висловився про Іран

Глава МЗС Німеччини: Іран поставив Близький Схід на край прірви. Глава Міністерства закордонних справ Німеччини, Анналена Бербок, виступила з рішучим засудженням масованої повітряної атаки Ірану на Ізраїль, наголошуючи, що такі дії іранського режиму привели Близький Схід до рівня кризи.

Глава МЗС Німеччини висловився про Іран
Глава МЗС Німеччини висловився про Іран

Вона висловила повну підтримку Ізраїлю та визнала його здатність до самозахисту, що стало ще одним важливим висновком з цієї атаки. Бербок закликала Іран стриматися від подальшої ескалації конфлікту, включаючи атаки з боку іранських союзників, таких як Хезболла або хусити.

Вона також наголосила на необхідності поміркованості з усіх сторін та спільному пошуку шляхів завершення насильства. Міністерство закордонних справ Німеччини уважно моніторить ситуацію в регіоні та підтримує тісні зв’язки з міжнародними партнерами.

Бербок звернулася до громадян Німеччини з проханням серйозно ставитися до оголошених попереджень щодо поїздок. Нагадаємо, що вночі на 14 квітня Іран здійснив масовану атаку на Ізраїль за допомогою дронів і ракет.

Ізраїль повідомив, що під час атаки було випущено понад 300 повітряних цілей, і захищалися вони, включаючи військові частини США та Йорданії, з допомогою Британії і Франції. Президент США Джо Байден провів консультації з прем’єр-міністром Ізраїлю та оголосив намір скликати позачергову зустріч лідерів Групи семи для координації дипломатичної реакції на події.

Джерело: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *