Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Канцлер Німеччини проти ескалації на Близькому Сході

0
1 місяць ago
Канцлер Німеччини проти ескалації на Близькому СходіКанцлер Німеччини проти ескалації на Близькому Сході

Канцлер Німеччини проти

ескалації на Близькому Сході

Під час свого візиту до Китаю канцлер Німеччини, Олаф Шольц, висловив рішуче ставлення до ситуації на Близькому Сході, особливо після іранської атаки на Ізраїль. Він підкреслив, що Німеччина готова вжити всіх можливих заходів, щоб запобігти подальшій ескалації конфлікту. Канцлер Німеччини проти ескалації на Близькому Сході – тепер проце знає весь світ!

Канцлер Німеччини проти ескалації на Близькому Сході
Канцлер Німеччини проти ескалації на Близькому Сході

Під час зустрічі лідерів G7, запланованої на неділю, Шольц збирається обговорити іранську атаку на Ізраїль та визначити спільну стратегію реагування на цю ситуацію. В своїй заяві він зазначив, що Німеччина використає всі можливі засоби, щоб не допустити подальшої ескалації на Близькому Сході.

Шольц наголосив на важливості відвертого попередження всіх сторін, особливо Ірану, щодо подальшого насильства та змушування його відмовитися від подібних дій.

Після прибуття до Китаю канцлер Німеччини гостро засудив іранські атаки на Ізраїль. Він виклав свої погляди на події на Близькому Сході під час свого польоту, що свідчить про серйозність та нагальність ситуації.

Під час атаки Ірану на Ізраїль вночі на 14 квітня було випущено понад 300 повітряних цілей, включаючи ударні безпілотники, крилаті ракети та балістичні ракети. Ці дії спричинили гостру реакцію з боку міжнародної спільноти. На зустрічі лідерів країн сімки буде обговорення дипломатичної реакції на цю ситуацію.

Шольц також виразив підтримку президенту США Джо Байдену, який зібрав безпекову команду та провів розмову з прем’єр-міністром Ізраїлю для координації заходів у зв’язку з іранською атакою.

Джерело інформації: eurointegration.com.ua

 

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *