Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Польські громадяни незаконно перетнули кордон України

0
1 місяць ago
Польські громадяни незаконно перетнули кордон України

Польські громадяни незаконно перетнули кордон України: заблукали і випадково заїхали.

У Закарпатській області польські громадяни незаконно перетнули кордон України на квадроциклах. Іноземці пояснили, що вони є членами спільноти, яка займається екстремальним прокатом кросових мотоциклів та квадроциклів. І вони заблукали, випадково потрапивши до України. Про це повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

За допомогою біспектральної камери виявлено чотирьох порушників, які на трьох квадроциклах та мотоциклі перетнули кордон з Угорщини в Україну. На їх затримання вийшла група реагування прикордонної служби “Бодалово” Мукачівського загону. У квітні в Польщі стартувала акція “2222 км”, учасники якої мають пройти маршрут від Кракова до Стамбула, долаючи щоденно близько 300 км здебільшого бездоріжжям. Через проблеми зі зв’язком іноземці заблукали, втративши орієнтир та потрапили на територію України.

Прикордонники склали протоколи про адміністративне правопорушення стосовно громадян Польщі, передбачене ст. 204-1 КУпАП “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”, та направили справи до суду. Згодом, в порядку реадмісії, іноземців повернуть в Угорщину.

Це мабуть перший випадок незаконного перетину кордону поляками в Україну. Дуже часто відбувається навпаки: громадяни України нелегально намагаються потрапити до Польщі.

І навіть був інцидент у 2024 році, коли українці допомагали мігрантам незаконно перетнути польсько-український кордон:  https://uineu.org/2024/04/08/ukrayinczi-dopomagayut-perevozyty-nelegaliv-v-polshhu/

Читайте також:

Скорочення водіїв: як отримати польські права: https://uineu.org/2024/04/11/skorochennya-vodiyiv-yak-otrymaty-polski-prava/

Обхід санкцій: торгівля Польщі з РФ: https://uineu.org/2024/04/11/obhid-sankczij-torgivlya-polshhi-z-rf/

Військова авіабаза біля кордону України: https://uineu.org/2024/04/11/vijskova-aviabaza-bilya-kordonu-ukrayiny/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *