Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шольц з візитом у Китаї

0
1 місяць ago
Шольц з візитом у КитаїШольц з візитом у Китаї

Шольц з візитом у Китаї

Шольц розпочав візит у Китай: говоритиме про війну РФ проти України та економіку. Олаф Шольц, канцлер Німеччини, розпочав свій триденний візит до Китаю з міста Чунцін, а пізніше планує відвідати Шанхай та Пекін. Шольц з візитом у Китаї – яка мета поїздки?

Шольц з візитом у Китаї
Шольц у Китаї

У його програмі передбачені зустрічі з лідерами Китаю Сі Цзіньпіном та прем’єр-міністром Лі Цяном. Мета візиту – обговорення економічного співробітництва між Німеччиною та Китаєм, а також наголошення на важливості подолання проблеми нерівності умов для німецьких компаній на китайському ринку.

Під час переговорів з Сі Цзіньпіном Шольц планує звернутися до китайського лідера з проханням вплинути на Росію, щоб закінчити конфлікт з Україною. Це не перший випадок, коли міжнародні лідери звертаються до Китаю з аналогічними закликами. Наприклад, міністерка фінансів США Джанет Єллен, яка недавно відвідала Китай, також обговорювала цю тему з китайськими представниками.

Важливо відзначити, що під час візиту до Китаю канцлер Німеччини намагатиметься знайти спільну мову не лише з питань економічного співробітництва, але й щодо міжнародної безпеки та стабільності. Це важливий крок у дипломатичних зусиллях для врегулювання конфліктів та сприяння міжнародному миру.

По інформації інтернет-видавництва: dw.com

Вам також буде цікаво:

Поліція посилено патрулює Берлін

У Німеччині заарештовані підлітки планувавші теракт

Пропалестинська акція була розігнана в Берліні

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *