Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині є лілове озеро

0
1 місяць ago
У Німеччині є лілове озероУ Німеччині є лілове озеро

У Німеччині є лілове озеро

Озеро Ґіпсбрухваєр у Баварії нещодавно знову стало свідком незвичайного явища, яке вразило туристів – воно набуло рідкісного пурпурного кольору. У Німеччині є лілове озеро, і це вже четвертий раз за останні чотири роки, коли цей природний феномен повторюється.

 

У Німеччині є лілове озеро
У Німеччині є лілово-пурпурне озеро

Саме на початку квітня цього року це озеро, що знаходиться поруч з містом Фюссен і замком Нойшванштайн, знову вражає своїм нетиповим забарвленням. Замість звичайного бірюзового або темно-синього кольору вода стала пурпурною, що спричинене великою кількістю пурпурних бактерій, які почали активно розмножуватися та фотосинтезувати.

Умови для такого феномену включають певну концентрацію сірки у воді та високу інтенсивність сонячного світла. “Гіпсовий ставок”, розташований у долині струмка Фауленбах, вже встиг стати об’єктом уваги, адже це явище захоплює не лише місцевих мешканців, а й туристів, що приїжджають подивитися на цю несподівану красу.

Подібні явища іноді можна спостерігати і в інших водоймах цієї долини, а також в більш глибоких озерах регіону, наприклад, в озері Алатзе. Такі природні дива надають можливість спостерігачам насолоджуватися унікальними проявами природи та занурюватися в загадковий світ неочікуваних кольорів.

Джерело інформації: dw.com

Вам також буде цікаво дізнатись:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *