Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Вигідні пропозиції сезонної роботи в Польщі

0
1 місяць ago
Вигідні пропозиції сезонної роботи в Польщі

Які є вигідні пропозиції сезонної роботи в Польщі?

Перше місце у списку найбільш привабливих робіт цього туристичного сезону займає працівник складу, що за звичайний робочий день може заробити майже 300 злотих. Ці дані стосуються порівняння найкращих пропозицій сезонної роботи в Польщі, яке було проведено експертами мобільного додатку для пошуку вакансій Tikrow.Вигідні пропозиції сезонної роботи в Польщі

Вигідні пропозиції сезонної роботи в Польщі, окрім працівників складу:

  • працівники в магазині з одягом. Торгові мережі з одягом, які влітку відкривають мобільні магазини у туристичних місцях, пропонують непогану зарплату. Ці компанії активно шукають тимчасових працівників, які вміють працювати в команді.
  • Касири – можна заробити за день 270 злотих чистими. В обов’язки працівника входить робота на касі. легке прибирання та викладання товарів на полиці.
  • Офіціанти та бармени у кафе й ресторанах – у сезон багато туристів, тому можна добре заробити. Кандидатам потрібна санітарна книжка, а робочий день складає 10 годин. Середня годинна оплата становить 30 злотих чистими. Більшість кафе та ресторанів працюють у вихідні, тому шукають тимчасовий персонал саме на ці дні, що означає вищу оплату праці та можливість непоганого заробітку.
  • Робота на виробництві в основному відбувається у вихідні та не вимагає особливої кваліфікації. У туристичний сезон середня годинна оплата становить 31 злотий нетто. Тобто, якщо вийти на роботу у вихідні та працювати 10-12 годин, можна отримати навіть 750 злотих на руки за два дні.

Сезонна робота особливо актуальна для студентів, які мають літні канікули та бажають заробити гроші, не відводячи від навчання багато часу. При виборі такої зайнятості студенти переважно звертають увагу на годинну оплату праці. Перевага її у тому, що не потрібно працювати на одного роботодавця протягом усього періоду. Це дає можливість комбінувати місця роботи для збільшення прибутку або для того, щоб спробувати себе в різних галузях.

Онлайн-шопінг в Польщі: https://uineu.org/2024/04/09/onlajn-shoping-v-polshhi/

Скільки потрібно заробляти в Польщі: https://uineu.org/2024/04/09/skilky-potribno-zaroblyaty-v-polshhi/

Більше для біженців ніж для поляків: https://uineu.org/2024/04/09/bilshe-dlya-bizhencziv-nizh-dlya-polyakiv/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *