Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Черги чоловіків до паспортних столів Варшави

0
1 місяць ago
Черги чоловіків до паспортних столів Варшави

Черги чоловіків до паспортних столів Варшави – вступив в силу новий закон про мобілізацію в Україні

У квітні 2024 року великі черги утворилися перед консульськими установами ДП Документ у Варшаві та Празі через законопроєкт щодо мобілізації. Цей закон передбачає, що неможливо буде отримати паспорт без військового квитка.

У різних містах Європи українські громадяни стоять в довгих чергах перед консульськими установами ДП Документ, намагаючись зареєструвати документи без військового квитка перед набуттям чинності нового закону про мобілізацію. Відео з цими чергами розповсюджуються у соціальних мережах, зокрема у містах, де є представництво ДП Документ.

На одному з відео можна побачити людей, які стоять перед паспортним столом у Празі, готові провести там години в очікуванні. У Варшаві великий натовп людей чекає в холі установи, займаючи чергу вже ввечері, щоб отримати прийом наступного дня або навіть пізніше.

Серед цих людей багато тих, хто вже давно працює та проживає в Польщі. Вони виражають невдоволення тим, що нові бюрократичні обмеження додають їм додаткових клопотів.

Новий закон передбачає, що чоловікам віком від 18 до 60 років, які проживають за кордоном, консульські послуги надаватимуться лише за наявності військово-облікових документів. Це означає, що навіть якщо строк дії паспорта закінчується, нового паспорта видати не можна буде, поки не буде пред’явлено військовий квиток.

Україні складно домовитися з польськими аграріями: https://uineu.org/2024/04/02/chomu-ukrayini-
skladno-domovytysya-z-polskymy-agrariyamy/

Зміни проживання біженців у Польщі: https://uineu.org/2024/04/03/zminy-prozhyvannya-bizhencziv-u-
polshhi/
Карта побиту Польщі: як отримати?: https://uineu.org/2024/04/03/karta-pobytu-polshhi-yak-otrymaty/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *