Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

МЗС Німеччини закликає до деескалації конфлікту

0
1 місяць ago
МЗС Німеччини закликає до деескалації конфліктуМЗС Німеччини закликає до деескалації конфлікту

МЗС Німеччини закликає до деескалації конфлікту

Глава МЗС Німеччини вирушає до Ізраїлю, щоб закликати до деескалації. Міністерка закордонних справ Німеччини, Анналена Бербок, планує відвідати Ізраїль у вівторок для обговорення ситуації на Близькому Сході після атаки з боку Ірану. Під час цього візиту вона висловить повну підтримку Німеччини для Ізраїлю та обговорить можливі шляхи запобігти подальшій ескалації конфлікту з Іраном.

Бербок підкреслила, що наразі надзвичайно важливо зупинити ескалацію зі сторони Тегерану. Вона заявила: “Для нас, як для німецького федерального уряду, в ці нестабільні часи неймовірно важливо, щоб ми всі разом працювали над тим, щоб сприяти деескалації в усьому регіоні”.

МЗС Німеччини закликає до деескалації конфлікту
МЗС Німеччини закликає до деескалації конфлікту

На попередньому етапі Бербок акцентувала увагу на тому, що Ізраїль має дотримуватися міжнародного права при визначенні своєї відповіді на масовану повітряну атаку, здійснену Іраном. Минулими вихідними Іран відповів на ізраїльський удар 1 квітня. Це призвело до руйнування дипломатичного представництва Ірану в Дамаску та загибелі іранських генералів.

 

Після відбиття іранської атаки на Ізраїль, деякі країни Заходу, включаючи США, Францію та Велику Британію, закликали не розпалювати конфлікт далі. В Білому домі наголошували, що президент США Джо Байден зосереджений на тому, щоб уникнути переростання нещодавньої атаки Ірану на Ізраїль у ширший регіональний конфлікт на Близькому Сході.

Повідомляє інформаційне джерело: eurointegration.com.ua

 

Вас також зацікавить :

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *