Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина має вистояти проти дезінформації Росії

0
1 місяць ago
Німеччина має вистояти проти дезінформації РосіїНімеччина має вистояти проти дезінформації Росії

Німеччина має вистояти проти

дезінформації Росії

Німецький міністр оборони, Борис Пісторіус, висловив переконання в необхідності для Німеччини стати більш стійкою у протистоянні російській дезінформації. Німеччина має вистояти проти дезінформації Росії – про це чиновник висловився це під час візиту до військового центру оперативного зв’язку в Майєні, як повідомляє DW

Німеччина має вистояти проти дезінформації Росії
Німеччина має вистояти проти дезінформації Росії

Міністр відзначив, що важливо вчасно розпізнавати та публічно розкривати російські кампанії дезінформації. Він зазначив: “Ми повинні стати стійкими, загалом як держава і як суспільство”. Пісторіус вказав на те, що Росія намагалася впливати на політичні рішення в Німеччині та відділяти її від її західних союзників.

Мета дій Росії полягає в тому, щоб послабити підтримку України та посіяти недовіру до НАТО, додав міністр. Ці заяви відображають загальний тренд в Європі, де виникають обурення та обурення через спроби Росії втрутитися у внутрішні справи країн та поширювати свою пропаганду.

Міністр у справах Європи уряду Франції, Жан-Ноель Барро, також висловив занепокоєння щодо пропаганди та дезінформації, що атакують його країну. Він зазначив, що напередодні виборів до Європейського парламенту у червні Франція стала об’єктом атак з боку російських вебсайтів, які поширювали кремлівську пропаганду щодо війни в Україні. У лютому було розкрито спецоперацію Росії під назвою Portal Kombat, в рамках якої ці російські мережі активно діяли на Заході з метою впливати на громадську думку та політичні процеси.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *