Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина оцінила зусилля Румунії

0
1 місяць ago
Німеччина оцінила зусилля РумуніїНімеччина оцінила зусилля Румунії

Німеччина оцінила зусилля Румунії

Німеччина оцінила зусилля Румунії на шляху до повноцінного членства в Шенгені. Міністерка внутрішніх справ Німеччини, Ненсі Фезер, високо оцінила зусилля Румунії у протистоянні нелегальній міграції, особливо на тлі її прагнень стати повноцінним членом Шенгенської зони. Повідомляється, що цю позицію вона висловила під час зустрічі зі своїм румунським колегою Кетеліном Предою у вівторок в Бухаресті.

Німеччина оцінила зусилля Румунії
Німеччина оцінила зусилля Румунії

Фезер виразила вдячність за ефективну співпрацю у цій області, підтримуючи Румунію та Болгарію у їхніх зусиллях стати повноцінними учасниками Шенгенської зони. Це партнерство відображає взаємне бажання країн спільно боротися з міграційними викликами.

Кетелін Предо висловив надію, що питання щодо приєднання до “сухопутного” Шенгену буде вирішено у цьому році. Цей крок важливий для Румунії та Болгарії, оскільки це зробить їх важливими учасниками в системі захисту кордонів ЄС.

Останні досягнення Болгарії та Румунії в охороні зовнішніх кордонів ЄС вже призвели до зміни маршрутів контрабандистів, які тепер шукають альтернативи для незаконної міграції. Це свідчить про ефективність заходів, які вживаються цими країнами для захисту своїх кордонів.

Болгарія та Румунія стали новими членами Шенгенської зони 31 березня, що означає, що вони застосовуватимуть шенгенські правила. Це означає, що контроль на внутрішніх повітряних та морських кордонах буде скасовано. Обидві країни також активно працюють над своїм приєднанням до сухопутного Шенгену, з планами досягнення цієї мети до кінця 2024 року.

Джерело даних: eurointegration.com.ua

 

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *