Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина проти безпілотників Ірану

0
1 місяць ago
Німеччина проти безпілотників ІрануНімеччина проти безпілотників Ірану

Німеччина проти безпілотників Ірану

Німеччина проти безпілотників Ірану
Німеччина проти безпілотників Ірану

Німеччина закликає посилити санкції проти безпілотних технологій Ірану. Німеччина виступає за посилення санкцій проти безпілотних технологій Ірану після масованої атаки на Ізраїль. Міністерка закордонних справ Німеччини, Анналена Бербок, закликала Європейський Союз прийняти рішучі заходи у цьому напрямку.

У грудні ЄС ввів санкції через виробництво Іраном безпілотників, які потрапили у війну в Україні через їх використання Росією. Бербок наголосила на необхідності розширення цих санкцій, заявивши: “Наприкінці осені я разом з Францією та іншими партнерами по Європейському Союзу виступала за те, щоб цей режим санкцій щодо безпілотних технологій був розширений… Я сподіваюся, що тепер ми можемо нарешті зробити цей крок разом.”

Покликана сприяти деескалації конфлікту, Бербок також заявила про свій намір відвідати Ізраїль для обговорення шляхів вирішення напруженої ситуації.

Іран у відповідь на удар Ізраїлю, який стався 1 квітня та призвів до руйнування дипломатичного представництва Ірану в Дамаску і загибелі іранських генералів, здійснив масштабну атаку. За інформацією Financial Times, в ЄС розглядаються питання щодо введення нових санкцій у відповідь на цей інцидент.

Міністр закордонних справ Литви, Габріелюс Ландсбергіс, також підтримав ідею нових санкцій проти Ірану після нападу на Ізраїль.

Повідомляє інформаційне джерело: eurointegration.com.ua

 

Наша читацька рекомендація:

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *