Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

«Укрпошта» в Польщі: які нововведення

0
1 місяць ago
Укрпошта в Польщі: які нововведення

«Укрпошта» в Польщі: зміна процесу доставки листів та посилок. Швидка експрес-доставка вантажів між Україною та Польщею.

«Укрпошта» в Польщі має намір змінити процес доставки листів та посилок шляхом розгляду ініціативи щодо запуску поштового поїзда. Ця ідея передбачає швидку експрес-доставку вантажів між Україною та Польщею.

Старт такого поїзда значно прискорить міжнародну доставку, оскільки наразі відправлення від «Укрпошти» до Польщі потребують 22 дні на доставку.

Про це повідомив директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський під час саміту Business Wisdom Summit, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми плануємо все ж таки запустити поштовий поїзд Київ-Перемишль, який дозволить нам доставляти відправлення з України овернайт», – сказав Смілянський.

Він висловив надію, що поштовий вагон буде запущений у 2024 році. Водночас пояснив, що цей вид доставки коштує дорожче, ніж автотранспорт, але він менше піддається чергам і затримкам.Укрпошта в Польщі

Також з 18 квітня 2024 року була змінена процедура митного контролю міжнародних поштових посилок.

Усі документи, пов’язані з міжнародними поштовими та експрес-відправленнями, тепер будуть оброблятися лише у електронному форматі. Це допоможе спростити та прискорити митне оформлення, а також для забезпечити ефективний обмін інформацією між усіма відправником та отримувачем.

Важливо при відправленні міжнародних поштових посилок правильно вказати прізвище та ім’я отримувача, вартість та опис вмісту. Деякі випадки можуть вимагати зазначення товарного коду відповідно до міжнародної гармонізованої бази товарних кодів УКТЗЕД.

Недостатньо коректної та повної інформації про отримувача чи вміст відправлення може спричинити затримки у митному оформленні. У таких випадках, при прийманні відправлення в поштовому відділенні країни-відправника, ви отримаєте електронний лист або СМС-повідомлення від Укрпошти.

Мобільні сервіси для подорожей Польщею: https://uineu.org/2024/04/15/mobilni-servisy-dlya-podorozhej-polshheyu/

Скорочення водіїв: як отримати польські права: https://uineu.org/2024/04/11/skorochennya-vodiyiv-yak-otrymaty-polski-prava/

Польща блокує українську продукцію: https://uineu.org/2024/04/10/polshha-blokuye-ukrayinsku-produkcziyu/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *