Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Виплата житлової допомоги у травні 2024 року

0
1 місяць ago
Виплата житлової допомоги у травні 2024 рокуВиплата житлової допомоги у травні 2024 року

Виплата житлової допомоги у травні 2024 року

Виплата житлової допомоги у травні 2024 року
Виплата житлової допомоги у травні 2024 року

WOHNGELD – це грант, що присуджується всім жителям Німеччини, які відповідають певним умовам. Його можуть отримати як орендарі, так і власники нерухомості. Оскільки він призначений для підтримки бенефіціара в оплаті орендної плати, його потрібно переказати на рахунок протягом певного періоду. Таким чином, житлова допомога має бути зарахована на рахунок одержувача на початку наступного місяця.

Що таке Вонгельд у Німеччині?

Wohngeld у Німеччині – це державна фінансова підтримка, метою якої є забезпечення гідних житлових умов людям із низьким або середнім достатком. Це житлова допомога, що надається німецькою державою у співпраці з окремими землями (землями). Згідно з § 1 WoGG (Закон про житлову допомогу), Wohngeld призначена для малозабезпечених людей і виплачується у вигляді субсидії, а це значить, що отримані кошти не вимагають повернення.

Така підтримка може бути надана як орендарям, чиї сімейні бюджети обтяжені витратами на оренду, так і власникам квартир або будинків. Її можуть отримати пенсіонери з низькою допомогою, люди з низькими доходами (як сімейні, так і самотні), студенти, якщо вони мають право на BAföG, і мешканці будинків для літніх людей.

Житлова допомога. Дата виплати

Оскільки житлова допомога призначена для того, щоб допомогти одержувачу оплатити орендну плату, вона має бути зарахована на рахунок протягом певного періоду часу. Орендна плата в Німеччині зазвичай виплачується наприкінці попереднього місяця. Таким чином, житлова допомога має бути зарахована на рахунок одержувача до початку наступного місяця. Гроші від Wohngeld у травні будуть переведені на рахунок у вівторок, 30 квітня 2024 р.

Нагадуємо, що особа, яка отримує житлову допомогу, зобов’язана своєчасно інформувати компетентний орган про будь-які зміни в житлових умовах, що впливають на отримання житлової допомоги. Можна зробити це, подавши нову заяву на отримання житлової допомоги в Управління житлових допомог. Якщо цього не станеться й одержувач скористається несанкціонованою вигодою, можуть бути накладені санкції або призупинені виплати орендної субсидії.

Джерело даних: novostide.de

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *