Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Європейська система ПРО від Німеччини

0
1 місяць ago
Європейська система ПРО від НімеччиниЄвропейська система ПРО від Німеччини

Європейська система ПРО від Німеччини

Дуда назвав ідею європейської системи ПРО “бізнес-проєктом” Неметчина. Під час пресконференції з президенткою Словаччини, Зузаною Чапутовою, президент Польщі, Анджей Дуда, висловив свою позицію. Європейська система ПРО від Німеччини  – саме про створення єдиного європейського антиракетного системи йшла мова. Ця ПРО відома також як “Небесний щит”.

Європейська система ПРО від Німеччини
Європейська система ПРО запропонована Німеччиною підтримана

Він відзначив, що ця ідея виникла як “німецький бізнес-проєкт” всього два роки тому, тому вона є відносно новою порівняно з тим, що Польща вже будує.

Дуда зазначив, що Польща поки не розглядає можливість приєднання до цієї системи, оскільки вони розвивають власну систему спільно зі Сполученими Штатами, Великою Британією та з використанням власної промисловості.

Він підкреслив, що на думку Польщі, їхня власна система протиракетної оборони, яка зараз будується, є однією з найкращих і найсучасніших у світі.

У лютому стало відомо, що Туреччина і Греція також приєднуються до проєкту “Небесний щит”, очолюваного Німеччиною. Також до ініціативи приєднуються нейтральні країни, такі як Швейцарія та Австрія.

Джерело інформації: eurointegration.com.ua

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *