Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Зміни для водіїв Німеччини у травні

0
1 місяць ago
Зміни для водіїв Німеччини у травніЗміни для водіїв Німеччини у травні

Зміни для водіїв Німеччини у травні

Зміни для водіїв Німеччини у травні
Зміни для водіїв Німеччини у травні

Що зміниться у травні для водіїв у Німеччині. У травні в Німеччині та ЄС відбудуться деякі зміни. Особливо це торкнеться водіїв і мандрівників. У травні 2024 року на мандрівників та водіїв автівок чекає багато ікавого: авіаквитки подорожчають, 100-відсотковий біодизель дозволять продавати на заправках, буде запроваджено нову систему маркування автівок – ось огляд усіх змін, що відбудуться у травні.

Що зміниться у травні для водіїв у Німеччині?

У майбутньому водії зможуть заправлятися дизельним паливом, яке на 100 відсотків складається з відходів. Досі їх можна було змішувати тільки зі звичайним дизельним пальним. Очікується, що нові правила набудуть чинності з травня. Точна дата поки що невідома.

Нове маркування автомобілів

З травня також вводиться нове маркування автомобілів. З 1 травня кожен, хто купує новий автомобіль, отримуватиме від дилера додаткову інформацію про нього. Обов’язковими стануть конкретні дані про витрату палива і викиди.

Зміниться і методологія колірної шкали CO2: Як і раніше, автомобіль класифікуватиметься від A (зелений) до G (червоний), але вага більше не відіграватиме ролі. Також мають бути вказані потенційні витрати на викиди CO2 протягом 10 років.

Суворіші штрафи за порушення ПДР

Суворіше переслідування порушників правил дорожнього руху: травневі зміни штрафів дорого обійдуться порушникам швидкісного режиму та паркування. “Небезпечне” паркування, обгін і перевищення швидкості у Швейцарії в майбутньому можуть стати дуже дорогими для німців. Це пов’язано з тим, що на автомобілістів чекають зміни щодо штрафів з-за кордону.

З 1 травня німецьким водіям, які попалися на незаконному паркуванні або перевищенні швидкості у Швейцарії, буде запропоновано сплатити штраф Федеративної Республіки Німеччина. І навпаки, швейцарських порушників правил дорожнього руху буде легше притягнути до відповідальності. Нові правила діють, якщо сума штрафу перевищує 70 євро або 80 франків.

По інформації: aussiedlerbote.de

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *