Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Безкоштовний проїзд Deutschlandticket для учнів

0
1 місяць ago
Безкоштовний Deutschlandticket для учнівБезкоштовний Deutschlandticket для учнів

Безкоштовний проїзд Deutschlandticket

для учнів

Безкоштовний проїзд Deutschlandticket для учнів
Безкоштовний проїзд Deutschlandticket для учнів

Із серпня учні зможуть безкоштовно їздити громадським транспортом, Deutschlandticket для них буде безкоштовним. Учні німецького міста скоро зможуть безплатно подорожувати автобусами та потягами по всій Німеччині. Безкоштовний квиток буде запроваджено в новому навчальному році. Минулої середи депутати парламенту одноголосно проголосували за відповідну пропозицію правлячої СДПН і партій зелених. Оле Бушхютер, представник транспортної політики парламентської групи, оголосив, що безоплатний учнівський квиток пропонуватимуть одразу після літніх канікул цього року (які закінчуються 28 серпня).

Безкоштовний проїзд Deutschlandticket для учнів у Німеччині

У майбутньому учні шкіл Гамбурга зможуть безоплатно подорожувати автобусами та потягами по всій Німеччині. Рішення з цього приводу ухвалив федеральний парламент. Безкоштовний студентський квиток від транспортної асоціації HVV пропонуватиметься у формі Deutschlandticket після літніх канікул цього року.

Таким чином, гамбурзька червоно-зелена коаліція виконує обіцянку, дану в коаліційній угоді 2020 року, про те, що учні мають мати змогу безоплатно користуватися місцевим транспортом у зоні HVV. На той час Deutschlandticket ще не існувало.

Оле Бушхютер, представник парламентської групи з транспортної політики, заявив, що квиток, дійсний на всій території Німеччини, виходить за рамки початкової обіцянки. “Це розумна пропозиція, яка знімає навантаження з сімей і забезпечує учням безтурботну мобільність. Також у вільний час, на шкільних екскурсіях і з сім’єю”. Сенаторка з транспорту Аньєс Тьяркс говорила про “важливу віху в полегшенні тягаря родин, молоді та дітей”. Сенат готовий витратити на це гроші.

Чи доступний безкоштовний транспорт для літніх людей і стажистів?

У додатковій пропозиції ХДС зажадав, щоб безплатний громадський транспорт поширювався також на літніх людей, стажистів і міських робітників. “Я не бачу причин, через які вони мають опинитися в гіршому становищі”, – сказав Річард Зілмекер, представник парламентської групи з транспорту. Однак додатковий запит було відхилено.

Джерело інформації: novostide.de

Вам також буде цікаво:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *