Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина шукає ППО для України

0
1 місяць ago
Німеччина шукає ППО для УкраїниНімеччина шукає ППО для України

Німеччина шукає ППО для України

Німеччина шукає ППО для України
Німеччина шукає ППО для України

Німецький уряд розпочав ініціативу щодо знаходження додаткових засобів протиповітряної оборони (ППО), які можна було б передати Україні. За даними “Європейської правди”, цю ініціативу оголосили за участю міністерств закордонних справ та оборони Німеччини. Міністерка закордонних справ Анналена Бербок та очільник Міноборони Борис Пісторіус уже звернулися до партнерів з Європейського союзу, НАТО та третіх країн з проханням про співпрацю.

Представники цих відомств не розголошували конкретних деталей ініціативи, але зазначили, що її метою є надання Україні ще більшої підтримки у засобах ППО, причому якнайшвидше. Вони заявили, що потрібно серйозно розглянути можливість передачі Україні інших систем ППО, які можна швидко поставити.

Такі дії Німеччини відбуваються на фоні низки інших заходів для підтримки України в контексті протистояння російській агресії. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба планує відвідати Італію для участі у міністерській зустрічі “Групи семи”, де буде обговорюватися питання про надання Україні додаткових батарей системи Patriot та інших засобів ППО для захисту від російського терору.

Дипломат також повідомив про активні переговори зі союзниками щодо отримання двох батарей системи протиповітряної оборони Patriot та однієї SAMP/T. Нагадаємо, що 13 квітня Німеччина оголосила про термінову передачу Україні одного зенітно-ракетного комплексу Patriot.

Джерело даних: eurointegration.com.ua

Вас також зацікавить :

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *