Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Поляки знову блокують кордон

0
1 місяць ago
Поляки знову блокують кордон

На польсько-українському кордоні станом на 17 квітня відзначається невеликий обсяг руху вантажних автомобілів. Черги сформувалися біля пунктів пропуску як на українській, так і на польській територіях.

За словами речника Державної прикордонної служби, Андрія Демченка, блокування руху для вантажного транспорту триває на двох пунктах пропуску – “Ягодин” і “Рава-Руська”. Наразі близько 350 фур зібралися на “Ягодині” і понад 200 на “Раві-Руській”.

Водночас, на “Ягодині” поляки знову блокують кордон:  фермери абсолютно не пропускають вантажівки з України до Польщі, що призвело до мінімальної активності на цьому пункті. На виїзд з України трохи більше автомобілів пропускають. Проте, за останню добу відзначено лише 80 пропущених вантажівок.

На “Краківці” та “Шегинях” також спостерігається черга. За даними Демченка, на “Краківці” накопичилось близько 850 вантажівок, а на “Шегинях” – близько 600. Хоча на цих пунктах рух відбувається, але є напрямки, де рух заблоковано, що призводить до навантаження на ці пункти пропуску.

Днем раніше – 16 квітня – польські фермери припинили блокувати рух вантажівок перед пунктом пропуску “Долгобичув-Угринів” на кордоні з Львівською областю. Про це повідомили у пресслужбі ДПСУ.

“Польські фермери припинили блокувати рух вантажівок перед пунктом пропуску “Долгобичув-Угринів”. Оформлення та пропуск вантажного транспорту в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі”, – підкреслили у Держприкордонслужбі.

За даними ДПСУ, в даний момент очікується 100 вантажівок на виїзд з України перед цим пунктом пропуску, а ще 30 – на оформлення на території Польщі.

Водіїв закликають враховувати цю інформацію при плануванні міжнародних перевезень.

Раніге повідомлялось про:

Скорочення товарообігу між Польщею та Україною: https://uineu.org/2024/04/17/skorochennya-tovaroobigu-mizh-polshheyu-ta-ukrayinoyu/

Українець перевозив контрабанду у Польщу https://uineu.org/2024/04/17/ukrayinecz-perevozyv-kontrabandu-u-polshhu/

Протест у Варшаві “міжнародний ярмарок геноциду”: https://uineu.org/2024/04/11/protest-u-varshavi-mizhnarodnyj-yarmarok-genoczydu/

Припинення виплат для українських біженців: https://uineu.org/2024/04/11/prypynennya-vyplat-dlya-ukrayinskyh-bizhencziv/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *