Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Рейд проти перевізників нелегальних мігрантів

0
1 місяць ago
Рейд проти перевізників нелегальних мігрантівРейд проти перевізників нелегальних мігрантів

Рейд проти перевізників нелегальних мігрантів

У середу вранці німецька влада здійснила масштабний рейд проти міжнародної банди перевізників мігрантів, яка використовувала візові дозволи. Понад тисяча правоохоронців обшукали десятки будинків, магазинів і офісів на заході й півдні Німеччини, заарештувавши 10 підозрюваних в землі Північний Рейн-Вестфалія, серед яких були два адвокати, повідомила поліція.

Рейд проти перевізників нелегальних мігрантів
Рейд проти перевізників нелегальних мігрантів

Підозрювані обвинувачуються в тому, що вони незаконно використали спеціальні німецькі імміграційні правила, призначені лише для кваліфікованих іноземних працівників, з метою отримати посвідки на проживання для близько 350 переважно громадян Китаю, які не відповідали необхідним критеріям. За даними Bild, в рамках цієї афери підкупили кілька співробітників імміграційних служб.

Рейди охопили землі Північний Рейн-Вестфалія, Шлезвіг-Гольштейн, Гессен, Рейнланд-Пфальц, Баден-Вюртемберг, Баварія, Гамбург та Берлін, де поліція вилучила кошти та зібрала докази. Міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер висловила подяку поліції та прокуратурі за “масований удар проти міжнародної організованої контрабанди мігрантів”. Міністерка пообіцяла продовжувати жорсткий підхід до боротьби з організованим нелегальним ввезенням мігрантів.

Нещодавно німецький парламент схвалив закон про запровадження платіжних карток для шукачів притулку. Це було зроблено з метою обмеження виплати допомоги готівкою та зроблення країни менш привабливою для мігрантів. Раніше Європарламент схвалив масштабну реформу міграційного законодавства ЄС, спрямовану на зроблення прийому мігрантів більш впорядкованим та ефективним. За 2023 рік до ЄС прибуло більше мільйона шукачів притулку, але це число все ще менше, ніж на піку війни у Сирії.

Повідомляє інформаційне джерело: eurointegration.com.ua

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *