Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

У Німеччині заарештовано двох агентів РФ

0
1 місяць ago
У Німеччині заарештовано двох агентів РФУ Німеччині заарештовано двох агентів РФ

У Німеччині заарештовано двох агентів РФ

Німеччина заарештувала двох агентів РФ, що планували зрив військової допомоги Україні. У регіоні Баварія в Німеччині були затримані два агенти, які, за попередніми відомостями, працювали на російські спецслужби та планували диверсійні операції на об’єктах військової інфраструктури з метою підірвати підтримку України. Цю інформацію повідомило німецьке видання Spiegel.

У Німеччині заарештовано двох агентів РФ
У Німеччині заарештовано двох агентів РФ

За даними федерального генерального прокурора Єнса Роммеля, двох підозрюваних затримали в Баварії. Головним обвинуваченим є 39-річний Дітер С., особа російсько-німецького походження, який вже спілкувався з представниками російських спецслужб щодо диверсійних операцій у Німеччині з жовтня 2023 року. Він погодився вчинити підпали та підриви на військових об’єктах і промислових заводах. Ціллю було підірвати підтримку України шляхом атак на транспортні шляхи, використовувані для перевезення військового обладнання.

 

До спільників Дітера С. належить 37-річний Александер Й., також російсько-німецького походження, якого федеральна прокуратура вважає агентом російської розвідки. Один з об’єктів, за якими спостерігали затримані, розташований у Графенвері в Баварії, де знаходиться важливий військовий полігон, де армія США тренує українських військових.

Дітер С. вже був відомий німецьким правоохоронним органам як колишній боєць так званої “ДНР” між 2014 і 2016 роками. Оскільки ця організація класифікується як терористична, Дітера С. звинувачують у членстві в терористичній організації за кордоном.

Федеральна прокуратура також порушила проти нього розслідування за підозрою в підготовці насильницького акту, оскільки він володів вогнепальною зброєю. Обидва підозрюваних було доставлено в Карлсруе в середу і постали перед суддями Федерального суду, де їх взяли під варту.

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *