Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Евакуація у Щецині через знайдену авіабомбу

0
1 місяць ago
Евакуація у Щецині через знайдену авіабомбу

Евакуація у Щецині через знайдену авіабомбу – було знайдено бомбу часі Другої Світової війни.

Поруч з містом Щецин, Польща, планується ліквідація 100-кілограмової бомби з епохи Другої світової війни. Місцеві мешканці отримали попередження не перебувати на вулицях у певній зоні на околицях міста, оскільки там планується нейтралізація знайденої старої авіабомби.

Евакуація у Щецині через знайдену авіабомбу відбулась з міркувань безпеки. Жителів одного будинку вивезли у безпечне місце.

За даними RMF24, бомбу вагою близько 100 кг виявили в буковому ландшафтному парку на околицях Щецина. Місцевим жителям повідомили, що сапери будуть дезактивувати її між 9 та 13 годинами у п’ятницю, і протягом цього часу не рекомендується знаходитися в певній небезпечній зоні.

Ця зона частково охоплює прилеглі до лісу житлові квартали, і мешканці одного з будинків були евакуйовані. Також через роботу саперів буде перекрита дорога, яка проходить під лісом, що призведе до зміни маршруту кількох автобусів.

У лютому цього року в місті Скавіна, що розташоване неподалік від Кракова, 200 людей було евакуйовано через виявлену стару бомбу. Нерозірвану бомбу знайшли під час проведення робіт екскаватором на приватній ділянці. Об’єкт має практично метрову довжину та діаметр близько 20 см, а також може містити до 20 кг тротилу. Після виявлення були евакуйовані мешканці прилеглих будинків, загалом близько 200 осіб, яким запропонували тимчасове розміщення у школі.

Повідомлялося, що сапери спробують вилучити бомбу з ґрунту та доставити на спеціальний полігон.

Поляки звикають до можливості війни: https://uineu.org/2024/04/04/polyaky-zvykayut-do-mozhlyvosti-vijny/

Польща починає будувати бомбосховища: https://uineu.org/2024/04/04/polshha-pochynaye-buduvaty-bomboshovyshha/

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *