Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Ізраїль не має мстити Ірану

0
1 місяць ago
Ізраїль не має мстити ІрануІзраїль не має мстити Ірану

Ізраїль не має мстити Ірану

Олаф Шольц заявив: Ізраїль не повинен відповідати Ірану масованою атакою. Аналізуючи останні новини, складається враження, що Німечччина є однієї із самих активних країн світу у сфері налагодження миру у всіх військових конфліктах включаючи україно-російський та ірано-ізраільський. Політики та чиновники Німеччини доносять всім такий основний меседж — Ізраїль не має мстити Ірану. Маємо надію, що такі намагання звичайно підуть тільки на користь.

Ізраїль не має мстити Ірану
Ізраїль не має мстити Ірану

Канцлер Німеччини Олаф Шольц висловив заклик до Ізраїлю утриматись від масованої відповіді на іранську повітряну атаку. Він підкреслив, що зараз важливо зосередитись на деескалації ситуації з метою зміцнення власних позицій. Шольц підкреслив, що Ізраїль повинен утриматись від “масованих атак”. Водночас, він запропонував розглянути можливість введення нових санкцій Європейським Союзом проти Ірану. Але звичайно ці заходи повинні бути обґрунтованими на правовій основі.

Після того, як Ізраїль відбив іранську атаку, зокрема завдяки підтримці з боку США, Франції та Британії, на Заході почулися заклики до країни утриматись від подальшої ескалації конфлікту. Зокрема, у Білому домі заявили, що президент США Джо Байден зосереджений на тому, щоб уникнути перетворення нещодавньої атаки Ірану на Ізраїль у ширший регіональний конфлікт на Близькому Сході.

Також, уряд США заявив, що не планує приєднуватись до потенційних заходів відплати. За даними ЗМІ, західні лідери закликають Ізраїль утриматись від реакції, щоб уникнути подальшої ескалації конфлікту.

По матеріалам видавництва: tagesschau.de

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *