Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Канцлер планує знайти 6 Patriot для України

0
1 місяць ago
Канцлер планує знайти 6 Patriot для УкраїниКанцлер планує знайти 6 Patriot для України

Канцлер планує знайти 6 Patriot для України

Шольц сподівається знайти шість систем Patriot для України в державах НАТО. Канцлер Німеччини Олаф Шольц висловив намір Берліна продовжити зусилля для пошуку шести систем протиповітряної оборони Patriot у рамках НАТО, додатково до однієї системи, яку Німеччина вже пообіцяла передати. Він заявив про це під час пресконференції 18 квітня після засідання Європейської ради в Брюсселі. Шольц підкреслив важливість забезпечення України засобами протиповітряної оборони для захисту від ракетних атак з боку Росії.

Канцлер планує знайти 6 Patriot для України
Канцлер планує знайти 6 Patriot для України

“Ми розуміємо, що Україна потребує нашої підтримки. Їй важливо отримати чіткий сигнал, що ця підтримка буде тривати довго та буде надаватися регулярно. Наші зусилля спрямовані на те, щоб забезпечити постачання достатньої кількості озброєння та боєприпасів”, – підкреслив він.

Шольц зазначив, що Німеччина вже зробила найбільший внесок в українську протиповітряну оборону, оголосивши про передачу третьої системи Patriot. Він закликав інші країни-члени НАТО долучитися до надання підтримки Україні для захисту від ракетних атак.

“Ми чули, що повинно бути передано ще сім систем Patriot. Одна з них – наша. Ми сподіваємося, що інші шість будуть знайдені в рамках НАТО. Я також використовую цю можливість для просування цього питання в різних дискусіях”, – додав він.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба раніше повідомив, що Україна ідентифікувала 100 систем протиповітряної оборони у країнах-союзниках і просить передати хоча б сім з них для захисту українських міст. Попередньо міністри закордонних справ і оборони Німеччини у листі до десятків країн оголосили глобальну ініціативу з пошуку додаткових засобів протиповітряної оборони для України.

Повідомляє інформаційне джерело: eurointegration.com.ua

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *