Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина готова відновити енергоінфраструктуру України

0
1 місяць ago

Німеччина готова відновити енергоінфраструктуру України

Віцеканцлер Німеччини: Готові швидко допомогти з відновленням енергоінфраструктури України. Віцеканцлер Німеччини Роберт Габек підтвердив готовність німецьких компаній долучитися до відновлення енергетичної інфраструктури України, яка постраждала від російських атак. Він зробив це в ході спільної пресконференції з міністром економіки України Юлією Свириденко в Києві.

Німеччина готова відновити енергоінфраструктуру України
Німеччина готова відновити енергоінфраструктуру України

Габек зазначив, що українські урядовці продемонстрували йому наслідки російських атак на енергетичну інфраструктуру та пояснили необхідність негайних заходів. Він відзначив, що німецькі компанії швидко відреагували на цю ситуацію та показали готовність інвестувати у відбудову.

“З німецького боку підприємства відреагували просто одразу, сказавши: “Гаразд, ми все зрозуміли. До кого нам потрібно звертатися, якщо ми це зробимо (інвестуватимемо у відбудову. – Ред.)? Наскільки гарантованим буде фінансування?”… Тож тепер ми намагаємось якомога швидше діяти й цій логіці має усе підпорядковуватися. Енергетичну інфраструктуру потрібно швидко відбудувати й ми робитимемо все, що допоможе в цьому плані”, – підкреслив віцеканцлер.

Габек наголосив на важливості того, щоб видатки на допомогу Україні, в тому числі на відновлення енергетичної інфраструктури, отримували першочерговий пріоритет. Він також зазначив, що для залучення німецьких інвесторів на український ринок існують ефективні інструменти, зокрема, інвестиційні гарантії.

В рамках свого неофіційного візиту до Києва, Роберт Габек підкреслив, що Німеччина буде надавати тривалу підтримку Україні. Цей візит вважається важливим кроком у зміцненні співпраці між країнами.

Варто згадати, що 13 квітня Німеччина оголосила про термінову передачу Україні одного зенітно-ракетного комплексу Patriot. Також, міністри закордонних справ і оборони Німеччини у листі до десятків країн анонсували глобальну ініціативу з пошуку додаткових засобів протиповітряної оборони для України.

По інформації інтернет-видавництва: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *