Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецький генерал про напад РФ на НАТО

0
1 місяць ago
Німецький генерал про напад РФ на НАТОНімецький генерал про напад РФ на НАТО

Німецький генерал про напад РФ на НАТО

Німецький генерал: Росія може напасти на НАТО за п’ять-вісім років. Генеральний інспектор збройних сил Німеччини, генерал-лейтенант Карстен Броєр, висловлює переконання, що Росія може здійснити напад на країни Північноатлантичного Альянсу протягом наступних п’яти-восьми років, коли відновить свої збройні сили, потерпілі внаслідок війни в Україні.

Німецький генерал про напад РФ на НАТО
Німецький генерал про напад РФ на НАТО

Броєр висловив свої переконання під час візиту до Польщі. За словами німецького генерала, Росія активно збільшує виробництво військової техніки, і не вся ця техніка використовується на її фронті в Україні. “Тому ми повинні бути готові до 2029 року. Ми прогнозуємо загрозу через п’ять-вісім років”, – відзначив він.

За оцінкою Броєра, після цього періоду часу, згідно з аналізом Бундесверу, Росія може відновити свою військову потужність “до рівня, коли напад на територію НАТО стане можливим”. “Я не стверджую, що це станеться, але це можливо”, – додав генеральний інспектор Бундесверу.

У останні тижні декілька країн-членів НАТО попереджали про ризик агресії з боку Росії у найближчому майбутньому. Наприклад, у січні міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус також висловив думку, що Альянс повинен готуватися до можливого нападу Росії на країну-членку НАТО протягом наступних 5-8 років. За словами польського президента Анджея Дуди, Росія може набрати такий військовий потенціал, що зможе атакувати країни НАТО вже у 2026-2027 роках.

По матеріалам видавництва: eurointegration.com.ua

Наша читацька рекомендація:

Скільки коштує отримати водійські права в Німеччині у 2024 році

Безкоштовний проїзд Deutschlandticket для учнів

Європейська система ПРО від Німеччини

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *