Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Поліція обшукала офіс праворадикалів

0
1 місяць ago
Поліція обшукала офіс праворадикалівПоліція обшукала офіс праворадикалів

Поліція обшукала офіс праворадикалів

Поліція провела обшук в офісі ультраправої “Альтернативи для Німеччини”. Поліція розпочала обшук у офісі ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” в місті Ганновер у середу, 17 квітня, у зв’язку зі справою про порушення закону про партійні пожертвування.

Поліція обшукала офіс праворадикалів
Поліція обшукала офіс праворадикалів

Один з депутатів партії, Ансгар Шледде, втримував партійні пожертви у розмірі близько 48 000 євро на своєму приватному рахунку, що не було належним чином задекларовано. Під час обшуку у регіональному офісі, який тривав три з половиною години, поліцейські вилучили коробки з файлами та інші документи, які були поміщені в поліцейський фургон.

Голова партії у Нижній Саксонії Франк Рінк відкинув звинувачення й назвав обшуки “черговою кампанією наклепу”. У цей же день земельний парламент зняв імунітет з двох депутатів “АдН”, одним з яких є Шледде. Відзначається, що під час виборів у федеральних землях поширюються звинувачення у тому, що “Альтернатива для Німеччини” надає перспективні позиції в списках в обмін на фінансові виплати. Прокуратура підтвердила розслідування щодо депутата земельного парламенту від “АдН” та обшуки у двох будівлях партії.

Варто відзначити, що підтримка “Альтернативи для Німеччини” серед виборців в Німеччині знизилася до 18% згідно з останніми опитуваннями. Також, у контексті цих подій, Чехія розкрила проросійську мережу, яка займалася розробкою операцій з поширення російського впливу та підриву безпеки в Європі.

Це призвело до оголошення санкцій проти Віктора Медведчука, Артема Марчевського та прокремлівського сайту “Voice of Europe”. Також журналістське розслідування виявило, що депутат Бундестагу від “Альтернативи для Німеччини” та кандидат на виборах до Європарламенту, Петр Бистронь, отримував гроші від проросійської мережі впливу. Але депутат планує оскаржити ці звинувачення в суді.

Джерело даних: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *