Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Чи посварилась Бербок з Нетаньягу?

0
4 тижні ago
Чи посварилась Бербок з НетаньягуЧи посварилась Бербок з Нетаньягу

Чи посварилась Бербок з Нетаньягу?

У МЗС Німеччини прокоментували нібито сварку Бербок з Нетаньягу через Газу. Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на повідомлення ізраїльських ЗМІ про напружену ситуацію між прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу та міністром закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок щодо подій у секторі Гази.

Чи посварилась Бербок з Нетаньягу
Чи посварилась Бербок з Нетаньягу

За інформацією агентства DPA, в міністерстві стверджують, що ключові моменти зустрічі в Ізраїлі між Бербок та Нетаньягу “є неправильними та вводять в оману”. Посол Німеччини в Ізраїлі Штеффен Зайберт також зробив схожу заяву, не уточнюючи деталей.

Журналіст ізраїльського телеканалу Channel 13 повідомляв, що під час зустрічі Бербок негативно відреагувала на відео з сектора Гази, показане Нетаньягу. У відповідь Бербок зазначила на голод серед місцевого населення і запропонувала показати фотографії голодуючих дітей. Нетаньягу запевнив, що таких проблем немає, та викликав суперечку стосовно правдивості інформації.

Фотографії ринків з продуктами, опубліковані ізраїльським агентством COGAT, свідчать про частковий приплив продовольства у сектор Гази. Зображення людей, які купаються на пляжі, стали вірусними в інтернеті та ізраїльських ЗМІ.

Жителі Гази підтверджують, що вода на пляжі використовується для охолодження та миття через нестачу ресурсів. Допомога у секторі Гази залишається недостатньою через обмеження на кордоні з Ізраїлем. Анналена Бербок також закликала до більшої допомоги та дотримання міжнародного права в реакції на повітряні атаки Ірану.

Повідомляє інформаційне джерело: eurointegration.com.ua

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *