Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Друзі РФ не вірять у агресію та війну

0
4 тижні ago
Друзі РФ не вірять у агресію та війну

Друзі РФ не вірять у агресію та війну

Шольц: Близькі до РФ країни мають сумніви щодо її війни в Україні. Канцлер Німеччини Олаф Шольц висловив погляд на ситуацію в Україні. Він зазначив, що країни, які підтримують тісні відносини з Росією, також висловлюють сумніви щодо доцільності ведення Росією війни в Україні.

Друзі РФ не вірять у агресію та війну
Друзі РФ не вірять у агресію та війну

За словами Шольца, майже жоден світовий лідер не вважає, що ця війна має для Росії який-небудь сенс. “Це стосується навіть тих, хто підтримує дуже тісні стосунки з Росією”, – додав він. Під час візиту до Китаю, Шольц узгодив з керівництвом КНР необхідність проведення міжнародної мирної конференції в Швейцарі для завершення війни в Україні, зазначає DPA.

Він наголосив, що ці переговори з китайськими посадовцями є дуже важливим етапом дипломатичних зусиль у боротьбі за мир. “Дипломатія – це необхідна річ у цьому важкому процесі, і я вдячний, що Німеччина та я особисто можемо внести свій вклад”, – сказав він. Шольц підкреслив, що дипломатичні зусилля “як рослина, яка потребує багато поливу”, але вони існують і їх потрібно розвивати.

Раніше канцлер заявив, що Німеччина продовжить надавати військову допомогу Україні, але також активізує дипломатичні зусилля для завершення конфлікту. Дводенна конференція в Швейцарії, запланована на 15-16 червня, є важливим кроком у цьому напрямку, хоча Росія вже відмовилася брати участь у ній. Президент Зеленський заявив, що деякі “представники континентів” передадуть деталі мирного плану, розробленого в Швейцарії, Росії.

По матеріалам видавництва: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *