Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

МЗС Німеччини проти терору Путіна

0
4 тижні ago
МЗС Німеччини проти терору ПутінаМЗС Німеччини проти терору Путіна

МЗС Німеччини проти терору Путіна

В МЗС Німеччини повідомили послу РФ, що не дозволять Путіну принести терор до ФРН. МЗС Німеччини проти терору Путіна — і це не пусті слова. У Міністерстві закордонних справ Німеччини було повідомлено російському послу про затримання двох агентів, які працювали на російські спецслужби. Ці агенти мали намір організувати диверсійні акції на об’єктах військової інфраструктури в федеральній землі Баварія.

МЗС Німеччини проти терору Путіна
МЗС Німеччини засуджує терор Путіна

Глава МЗС Німеччини, Анналена Бербок, повідомила про це у Twitter. Вона наголосила на серйозності підозри щодо вербування агентів з боку Владіміра Путіна для атак на території Німеччини. Німецький уряд відреагував на цей інцидент, викликавши російського посла для офіційного звернення щодо затримання його співвітчизників. Повідомлення про затримання російських агентів також надійшло від видання Bild, яке раніше повідомляло про намір цих агентів влаштувати диверсії.

Журнал Spiegel був першим, хто повідомив про затримання. Затримані агенти планували провести диверсійні операції в Німеччині за замовленням російських спецслужб, а поліція затримала їх у Байройті. Крім того, у Чехії раніше стверджували, що Росія здійснювала численні спроби втручання в діяльність європейських залізничних мереж, спрямовані на дестабілізацію Європейського Союзу, а також на диверсійні акції проти критичної інфраструктури.

Після розкриття проросійських мереж впливу у Чехії та Польщі прем’єр Чехії, Петр Фіала, заявив, що ймовірно подібні оголошення будуть і в інших країнах.

Джерело: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *