Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Аварія у Німеччині — перекинувся автобус зі школярами

0
4 тижні ago
Аварія у Німеччині - перекинувся автобус зі школярамиАварія у Німеччині - перекинувся автобус зі школярами

Аварія у Німеччині — перекинувся

автобус зі школярами

У Німеччині перекинувся автобус зі школярами, майже 30 постраждалих. У федеральній землі Саар стався жахливий інцидент, коли двоповерховий автобус, що перевозив старшокласників із Марбурга до Англії, потрапив у ДТП на автобані 45. За інформацією, що надійшла від Welt, 27 учнів та водій автобуса постраждали від цієї події.

Аварія у Німеччині - перекинувся автобус зі школярами
Аварія у Німеччині – перекинувся автобус зі школярами

Три дівчини та хлопець серйозно постраждали і знаходяться в лікарні, хоча їхні життя не перебуває під загрозою. Ще 16 дівчат і сім хлопців отримали легкі травми та також були госпіталізовані. Вчителі, які були з ними, не постраждали фізично, але переживають шок.

На момент аварії в автобусі перебувало 67 учнів у віці 14-15 років та п’ятеро вчителів. Їхня подорож з Марбурга до Англії на шкільну екскурсію обірвалася внаслідок аварії, яка сталася о 6:27 біля Вендена в районі Ольпе. Автобус, згідно з попередніми даними, виїхав з дороги та перекинувся на бік.

Автобан у напрямку Дортмунда був повністю закритий, щоб забезпечити безпеку під час видалення автобуса з дороги. Після інциденту організатори екскурсії скасували подорож та організували повернення учнів до Марбурга. Кілька батьків вже забрали своїх дітей додому.

Цей інцидент не єдиний у Німеччині. В квітні у місті Гольцмінден сталася подібна аварія з шкільним автобусом, внаслідок якої 16 учнів потрапили до лікарні. А в грудні минулого року, також у Німеччині, під час сильних морозів, сталася ДТП зі шкільним автобусом, у якій одна дитина загинула.

Рекомендуємо також переглянути слідуючі новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *