Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Банди з Нідерландів грабують німецькі банкомати

0
4 тижні ago
Банди з Нідерландів грабують німецькі банкоматиБанди з Нідерландів грабують німецькі банкомати

Банди з Нідерландів грабують

німецькі банкомати

У Німеччині орудують банди з Нідерландів, які грабують банкомати на мільйони. У Нідерландах почали діяти банди, що прибули з Нідерландів, і вони активно вчиняють напади на банкомати, підриваючи їх. Цю інформацію повідомляє агентство dpa з посиланням на поліцію Гааги, як інформує “Європейська правда“.

Банди з Нідерландів грабують німецькі банкомати
Банди з Нідерландів грабують німецькі банкомати

Минулого року ці банди підривали вісім банкоматів в Нідерландах, тоді як у Німеччині їхнє число становило 367. За цей період було затримано 137 громадян Нідерландів за вибухи банкоматів в Німеччині. Представник поліції зауважив, що ця проблема стала “експортним продуктом”, оскільки банди також активно діяли в Швейцарії, Австрії та Бельгії.

 

Щоб запобігти таким крадіжкам, в Нідерландах вжито заходів, у тому числі, викрадені банкноти автоматично стають непридатними для використання, оскільки після вибуху вони склеюються. Крім того, кількість банкоматів в Нідерландах значно менша, оскільки безготівкові розрахунки є більш популярними.

Поліція обох країн зміцнює співпрацю. Кількість нападів на німецькі банкомати, вчинених нідерландськими бандами, зменшилася з пікового показника в 442 у 2022 році. За перший квартал цього року банди підривали 56 банкоматів у Німеччині, що значно менше, ніж у попередньому році.

Наступного тижня 16 громадян Нідерландів будуть судитися в Бамберзі, на півночі Баварії, за обвинуваченням у підриві близько 90 німецьких банкоматів і крадіжці близько 7 мільйонів євро. Нещодавно італійська поліція заарештувала “найбільш розшукуваного” американського злочинця на переповненій площі Святого Петра біля Ватикану.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *