Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Чому заробітчани обирають Польщу?

0
4 тижні ago
Чому заробітчани обирають Польщу?

У Польщі починається робочий сезон і люди повертаються з інших країн. Польща завжди приваблювала заробітчан. Багато хто обирає саме її, але деякі вирішують спробувати свої сили в інших країнах Європи. Однією з головних причин для цього є рівень заробітної плати.

Чому заробітчани обирають Польщу?

Раніше в Польщі заробітна плата часто була нижчою, ніж, скажімо, у Німеччині чи Нідерландах. Тепер же рівень оплати праці максимально наблизився до того, що пропонують інші країни.

Порівнюючи Польщу з іншими європейськими державами, є кілька переваг для заробітчан. По-перше, це мова. Польська мова значно легше сприймається, ніж німецька, італійська, французька та деякі інші. Навіть без володіння польською на рівні В1-С1 можна легко розуміти мовця.

Чому заробітчани обирають Польщу?По-друге, в Польщі менталітет близький до українського, тому адаптуватися буде набагато простіше. Багато аспектів життя тут подібні до українських, тому не потрібно буде занадто адаптуватися або вивчати щось нове.

По-третє, зростання рівня зарплати. І з липня ставка знову зросте, оскільки буде піднята мінімальна заробітна плата.

Усі ці переваги для багатьох переважають недоліки інших країн. Наприклад, нідерландська мова є дуже складною для сприйняття без вивчення, у Німеччині абсолютно інший менталітет тощо. Тому незважаючи на вищі ставки у цих країнах, люди все одно вибирають Польщу. Зараз розпочинається робочий сезон, велика кількість вакансій відкривається, і загалом обсяг роботи зростає.

Зі зростанням кількості вакансій та підвищенням рівня зарплати, багато заробітчан обирають роботу саме тут. Однією з додаткових переваг для багатьох є те, що Польща знаходиться поруч з Україною, спрощуючи процес переїзду та збереження зв’язків з рідними та близькими.

Агенція праці у Пльщі Grupa ProgresЧому заробітчани обирають Польщу?

Агенція Grupa Progres – це один з найбільш простих та вигідних способів знайти хорошу роботу. Вони  пропонують роботу не лише на складах одягу (де умови праці не складні, а оплата приваблива), а й в електронній комерції, пекарнях та інших сферах. Це перспективна та стабільна робота, що дозволяє не лише отримувати достойну оплату, а й розвиватися професійно, здобувати нові навички та досвід.

Якщо обираєте агенцію Grupa Progres, то перед вами відкривається широкий вибір вакансій у різних сферах, працевлаштування в різних містах Польщі, гарантована стабільність доходу, гідний рівень оплати та можливість професійного зростання. Клієнти отримують регулярні та своєчасні виплати зарплати і можуть розвиватися у кар’єрі, від керівників відділів до власних підприємців.

Вони пропонують вакансії, де забезпечена сприятлива робоча атмосфера. Після працевлаштування надають повну підтримку. Кожен кандидат отримує особистого рекрутера, до якого можна звернутися з будь-яким питанням.

Співпраця з агентством працевлаштування в Польщі – це можливість побудувати успішну та стабільну кар’єру в перспективній галузі.

Як українцю відкрити ФОП у Польщі?: https://uineu.org/2024/04/04/yak-ukrayinczyu-vidkryty-fop-u-polshhi/

Проблеми українців в Польщі: https://uineu.org/2024/04/08/problemy-ukrayincziv-v-polshhi/

Українкам-педагогам допоможуть працевлаштуватися в Польщі:
https://uineu.org/2024/04/09/ukrayinkam-pedagogam-dopomozhut-praczevlashtuvatysya-v-polshhi/

 

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *