Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина може віддати Україні обладнання для ТЕС

0
4 тижні ago
Німеччина може віддати Україні обладнання для ТЕСНімеччина може віддати Україні обладнання для ТЕС

Німеччина може віддати

Україні обладнання для ТЕС

В уряді заявили, що Німеччина може віддати Україні обладнання із закритих ТЕС. Німеччина запропонувала Україні переглянути можливість використання німецьких закритих енергетичних об’єктів, де є відповідне обладнання, яке може бути корисним для України. Міністр енергетики Герман Галущенко розповів про це під час телемарафону “Єдині новини”, повідомляє Укрінформ за інформацією Welt.

Німеччина може віддати Україні обладнання для ТЕС
Німеччина може віддати Україні обладнання для ТЕС

Він зазначив, що в даний момент співпраця з литовськими партнерами є дуже інтенсивною. Групи експертів з Німеччини, що знаходяться у Литві, розглядають можливість використання обладнання на старих теплових станціях для ремонту і відновлення енергетичної інфраструктури в Україні. Крім того, віце-канцлер Німеччини Роберт Габек пропонував розглянути можливість використання німецьких закритих об’єктів для подальшого використання в Україні.

За словами міністра, якщо говорити про потребу у новому обладнанні, то варто усвідомлювати, що це не може бути здійснено настільки швидко, щоб задовольнити потреби України на наступну зиму. Тому він підкреслив важливість максимального використання наявних ресурсів, навіть якщо вони потребують ремонту, щоб забезпечити стабільність енергопостачання в зимовий період.

Галущенко наголосив, що підтримка від партнерів України є постійною. Крім обладнання, важливим елементом є енергетичний фонд підтримки України. Країни, зокрема Данія, вже висловили ініціативу з додаткового фінансування цього фонду, а інші держави також готуються до анонсування аналогічних ініціатив. Ці кошти будуть використані для підтримки енергетики України.

Уранці квітня стало відомо, що Литва передасть Україні обладнання для теплових електростанцій. Крім того, Європейський союз вже надав Україні екстрену допомогу у вигляді 167 генераторів після атак Росії на енергетичну інфраструктуру країни.

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *