Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німеччина зриває поставки бронемашин MRAP в Україну?

0
4 тижні ago
Німеччина зриває поставки бронемашин MRAP в УкраїнуНімеччина зриває поставки бронемашин MRAP в Україну

Німеччина зриває поставки бронемашин MRAP в Україну?

Bild стверджує, що у Німеччині зривають поставки в Україну бронемашин MRAP. Німеччина мала намір поставити Україні до 400 важких броньованих транспортних машин MRAP (Mine-Resistant Ambush Protected), але через логістичні складнощі цей план переглядають і, фактично, поставки ще не розпочались.

Німеччина зриває поставки бронемашин MRAP в Україну
Німеччина зриває поставки бронемашин MRAP в Україну

Згідно з інформацією, опублікованою в Bild і посиланнями на секретний документ Міноборони Німеччини від вересня 2023 року, контракт на постачання бронемашин MRAP на суму 315 млн євро уклали між урядом України та компанією Flensburger Fahrzeugbau GmbH (FFG), яка фінансується німецьким урядом. Спочатку планувалося постачання до 400 одиниць техніки.

Проте затримки виникли через те, що FFG не виробляє основні компоненти MRAP самостійно, а отримує їх із США. Міністерство оборони Німеччини пояснює цю ситуацію “обмежувальними експортними ліцензіями зі США до Німеччини”. Крім того, контракт із FFG передбачає переобладнання цивільних транспортних засобів типу BATT UMG, і компанія ще не отримала необхідні сертифікати протимінного захисту, які є обов’язковими для передачі техніки Україні.

Джерела в німецькому Мінобороні повідомляють, що до середини квітня не було успішних випробувань для отримання сертифікатів. У FFG стверджують, що необхідні сертифікати вже є в наявності. Нагадаємо, що в вересні 2023 року США також оголосили про передачу Україні 190 броньованих машин MRAP з посиленим протимінним захистом.

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *