Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецька опозиція обвинувачує Китай

0
4 тижні ago
Німецька опозиція обвинувачує КитайНімецька опозиція обвинувачує Китай

Лідер німецької опозиції назвав Китай загрозою безпеці країни

Після візиту канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю, глава Християнсько-демократичного союзу (ХДС), що перебуває в опозиції, Фрідріх Мерц, звинуватив уряд у Пекіні у частковій відповідальності за різні конфлікти та кризи у світі. За інформацією DW, він вважає, що Китай збільшує свою репресивну поведінку всередині країни і агресивну за кордоном, що створює загрозу для безпеки.

Німецька опозиція обвинувачує Китай
Німецька опозиція обвинувачує Китай

Мерц зазначив, що Китай не проявляє інтересу до припинення війни в Україні та підтримує такі країни, як Північна Корея, а також втручається у конфлікт між Росією та Україною. Він висловив обурення тим, що Росія та Китай не зацікавлені в мирному врегулюванні конфлікту.

Мерц попередив німецькі компанії про ризики, пов’язані з інвестиціями в Китай, та закликав їх ураховувати ці ризики. Він також закликав державу чітко визначити рамки для інвестицій та торгівлі, щоб уникнути небезпечної залежності від імпорту стратегічних ресурсів, як це сталося з російським газом.

Раніше Шольц заявив про продовження надання військової допомоги Україні та активізацію дипломатичних зусиль для мирного врегулювання конфлікту. Планується проведення дводенної конференції високого рівня щодо врегулювання ситуації в Україні, однак Росія вже відмовилася від участі у переговорах.

По матеріалам видавництва: eurointegration.com.ua

Ще посилання на цікаві новини:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *