Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецька розвідка хоче більше повноважень

0
4 тижні ago
Німецька розвідка хоче більше повноваженьНімецька розвідка хоче більше повноважень

Німецька розвідка хоче більше повноважень

Федеральне відомство з охорони конституції Німеччини, яке функціонує як спецслужба, закликало уряд розширити його повноваження для контролю фінансових потоків, особливо у зв’язку з підозрою у фінансуванні регіональних ультраправих партій Росією перед майбутніми виборами до Європейського парламенту.

Німецька розвідка хоче більше повноважень
Німецька розвідка хоче більше повноважень

За повідомленням Reuters, очільник відомства Томас Гальденванг висловив бажання отримати додаткові повноваження для моніторингу фінансових операцій. Пан Гальденванг зауважив, що ефективність груп впливу в значній мірі залежить від фінансових ресурсів, особливо у правому екстремістському середовищі.

Міністр виразив переконання, що законодавці мають знайти баланс між забезпеченням свободи і забезпеченням безпеки. За словами критиків, служби безпеки Німеччини частково страждають від бюрократії, яка є наслідком тоталітарного минулого країни та страху перед втручанням держави в особисте життя.

Заява Гальденванга стала відома в той же день, коли трьох німецьких громадян арештували за підозрою у передачі інформації про військові технології китайським спецслужбам. Крім того, Чехія розкрила проросійську мережу, яка діяла на користь російських інтересів в Європі. У зв’язку з цим, Прага оголосила про санкції проти Віктора Медведчука, Артема Марчевського та проросійського сайту Voice of Europe.

Також журналістське розслідування виявило, що депутат Бундестагу від партії “Альтернатива для Німеччини” Петр Бистронь отримував фінансування від проросійської мережі.

Вас також зацікавить:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *