Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецька залізниця проти канабісу

0
4 тижні ago
Німецька залізниця проти канабісуНімецька залізниця проти канабісу

Німецька залізниця проти канабісу

Німецька залізниця проти канабісу
Німецька залізниця проти канабісу

У Німеччині пасажирам, які подорожують залізницею за послугами Deutsche Bahn, буде заборонено курити на вокзалах, навіть попри те, що рекреаційне вживання канабісу нещодавно стало легальним. Цю інформацію оприлюднила “Європейська правда” з посиланням на dpa.

Речниця Deutsche Bahn пояснила, що таке рішення було ухвалено з метою захисту всіх пасажирів, особливо дітей та молоді, враховуючи законодавчі обмеження щодо вживання канабісу в пішохідних зонах, біля шкіл та дитячих майданчиків.

Планується впровадити нові правила приблизно через чотири тижні. Співробітники Deutsche Bahn “дружньо” звернуться до пасажирів з проханням утриматися від вживання канабісу на вокзалах.

Такі заходи будуть застосовуватися в зонах для куріння, які присутні на певних вокзалах. На всіх німецьких вокзалах діє загальна заборона на куріння, за винятком спеціально відведених місць для цього. Отже, споживання канабісу також буде заборонено.

З 1 квітня в Німеччині діє закон, який легалізує рекреаційне вживання канабісу. Уряд країни вважає, що новий закон сприятиме відповідальному вживанню канабісу, оскільки передбачає обмежену легальну доступність з численними правилами та нормами. Однак уряд федеральної землі Баварія вирішив запровадити обмеження на куріння канабісу навіть після його легалізації.

Наша читацька рекомендація:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *