Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Німецький фрегат завершив місію

0
4 тижні ago
Німецький фрегат завершив місіюНімецький фрегат завершив місію

Німецький фрегат завершив свою військову місію проти хуситів у Червоному морі

Німецький фрегат “Гессен” завершив свою місію захисту торгового судноплавства від бойовиків-хуситів у Ємені, яких підтримує Іран, та покинув Червоне море рано вранці в суботу. Згідно з повідомленням, фрегат з екіпажем, що налічує 240 осіб, завершив свою місію о 5:50 ранку за київським часом та покинув район проведення операції, як повідомили в Бундесвері.

Німецький фрегат завершив місію
Німецький фрегат завершив місію

Міністерство оборони Німеччини заявило, що корабель безпечно провів 27 торгових суден через район операції. У чотирьох випадках безпілотники та ракети хуситів були успішно відбиті. Загалом фрегат пройшов понад 11 тисяч кілометрів у районі операції. Екіпаж також надавав першу медичну допомогу двічі: військовому з країни-партнера та члену екіпажу торгового судна.

Фрегат був частиною оборонної військово-морської місії ЄС Aspides, розгорнутої в Червоному морі наприкінці лютого з метою захисту торгових суден від нападів бойовиків-хуситів в Ємені. На початку квітня місія ЄС повідомила, що німецький фрегат “Гессен” відбив ракетну атаку з територій, контрольованих хуситами.

Місія Aspides була запущена у лютому з метою допомогти захистити ключовий морський торговельний шлях від безпілотних літальних апаратів і ракетних атак хуситів у Ємені. Про наміри Євросоюзу створити місію для захисту кораблів у Червоному морі стало відомо на початку січня. Додатково, з кінця 2023 року США і група їх союзників також розгорнули свою місію.

Бойовики-хусити в Ємені в осені минулого року неодноразово запускали безпілотники й ракети проти торгових суден у Червоному морі. При цьому вони стверджували, що це діяли на знак солідарності з палестинцями проти військових дій Ізраїлю в секторі Гази.

По матеріалам видавництва: eurointegration.com.ua

Раніше ми писали:

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *