Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Нове залізничне сполучення між Польщею та Україною

0
4 тижні ago
Нове залізничне сполучення між Польщею та Україною

Нове залізничне сполучення між Польщею та Україною: що відомо

Metrans та Укрзалізниця введуть нове залізничне сполучення між Польщею та Україною. Це нове маршрутне з’єднання буде одним з перших, яке об’єднає європейську мережу з такими містами, як Київ та Одеса. Згідно з інформацією на сайті компанії METRANS та Укрзалізниця запускають поїзди, що регулярно з’єднують європейську мережу з українськими містами.

“Цей проект має велике значення для перевезень вантажів в Україну та з неї. Спільно з Українською Інтермодальною Компанією, яка є частиною HHLA, ми раді надати нашим клієнтам надійні послуги”, – підкреслив Мартін Коубек, відповідальний за мережу Metrans у країнах із залізничними коліями 1520 мм.

Зазначається, що заплановане з’єднання буде здійснюватися регулярно між терміналом METRANS у Домбровій Гурничі, Польща, та Мостиськом в Україні для подальшої доставки вантажів до Європи та України.

З 12 квітня 2024 року Укрзалізниця запустила нову функцію автовикупу квитків. Було успішно завершено випробування нових функцій у додатку і внесено зміни у алгоритм моніторингу та автовикупу квитків. Нове залізничне сполучення між Польщею та Україною

При моніторингу певного поїзда користувачі можуть вмикати автоматичний придбання квитків. Для цього необхідно ввести дані пасажирів та здійснити оплату: після активації функції кошти будуть автоматично списані, а в разі скасування моніторингу або недостатності квитків, кошти повернуться на карту автоматично.

Коли потрібні квитки будуть знайдені, користувачі отримають повідомлення в додатку (будь ласка, перевірте налаштування вашого профілю, щоб переконатися, що повідомлення включені). Якщо ввімкнено автовикуп, користувачам надійдуть повідомлення про вже придбані квитки.

Зазначено, що моніторинг та автоматичне придбання квитків не доступні для поїздів до Польщі (крім Інтерсіті+) та прямого поїзда Київ – Відень. Однак користувачі все одно отримають повідомлення про відкриття продажу квитків на ці напрямки.

Раніше повідомлялось про:
5 найкращих міст Польщі для життя: https://uineu.org/2024/04/11/5-najkrashhyh-mist-polshhi-dlya-zhyttya/
Мобільні сервіси для подорожей Польщею: https://uineu.org/2024/04/15/mobilni-servisy-dlya-podorozhej-polshheyu/
«Укрпошта» в Польщі: які нововведення: https://uineu.org/2024/04/17/ukrposhta-v-polshhi-yaki-novovvedennya/

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *