Приєднатись до нашого  Telegram-каналу

Шольц оптимізує щодо німецької економіки

0
4 тижні ago
Шольц оптимізує щодо німецької економікиШольц оптимізує щодо німецької економіки

Шольц оптимізує щодо німецької економіки

Шольц висловив оптимізм щодо перспектив німецької економіки. Канцлер Німеччини висловив оптимізм щодо економічних перспектив ФРН. Він посилається на рекордний рівень зайнятості та зниження темпів інфляції завдяки падінню цін на енергоносії. Подібну позицію він висловив під час виступу на відкритті великого торгового ярмарку в Ганновері.

Шольц оптимізує щодо німецької економіки
Шольц оптимізує щодо німецької економіки

Шольц зазначив, що з початку року виробництво у галузях, що залежать від енергії, помітно зросло, включаючи як промислові сектори, так і загалом. Він також наголосив на стабільності реальної валової доданої вартості у промисловості, незважаючи на інфляцію та тимчасовий спад виробництва.

Шольц також заявив, що уряд веде переговори про продовження схеми стримування цін на електроенергію. Після 2027 року він натякнув на можливе включення більше податкових стимулів для наукових досліджень і розробок у наступний пакет економічного зростання Німеччини.

Незважаючи на цей оптимізм, електоральні перспективи соціал-демократів Шольца не є стільки обнадійливими. Останнє опитування, проведене соціологічним інститутом INSA для видання Bild am Sonntag, показало, що партія має лише 15% підтримки. Вона поступає лише опозиційним ХДС/ХСС (30%) та ультраправій “Альтернативі для Німеччини” (18%).

На фоні цього, міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер висловив думку, що Євросоюз не повинен фінансувати подальші програми, поки країни не наведуть лад зі своїми фінансами. Він зазначив це після того, як Франція оголосила про більший дефіцит, ніж очікувалося, і прогнози італійського уряду, що його борг буде зростати у наступні роки.

Про це запевнили коментарі Ларса Клінгбайля, співголови керівної Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН). Він зазначив, що Берліну, можливо, доведеться послабити боргові обмеження, щоб зберігати оборонні витрати на рівні, вищому за цільовий показник НАТО у 2% ВВП у найближчі роки. Шольц висловив готовність обговорити реформування бюджетних правил країни, які обмежують розмір її запозичень.

Долучайтесь до поштової розсилки U IN EU

Щотижневий дайджест

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *